Nowości
Najnowsza technologia dla zdrowia.
Bezdotykowy termometr Nokia Thermo - HotSpot Sensor
Bezdotykowy termometr Nokia Thermo - HotSpot Sensor
419,00 zł
Misfit Ray Premium Stainless Steel
Misfit Ray Premium Stainless Steel
429,00 zł
szt.
Misfit Ray Instrukcja obsługi. Synchronizacja. 3

Misfit Ray instrukcja wideo

 

 

1) Zakładanie baterii

 

Przytrzymaj opaskę z obu stron, obróć opaskę na tylną część. Na środku znajduje się logo Misfit, a poniżej w dolnej części znajduje się dioda, przyłóż dwa palce i  przekręć pasek w lewą stronę. Wyciągnij mechanizm, w którym znajdziesz 3 jednakowe baterie, wkładaj każdą pojedynczo (+) do dołu. Tak ułożone 3 baterie włóż z powrotem do Misfit Ray’a i przekręć pasek w prawo (trzymając górę stabilnie) i dociśnij. Po zainstalowaniu baterii powinna zaświecić się dioda w różnych kolorach. 

 

2) Wymiana baterii Misfit Ray

 

 

Przytrzymaj opaskę z obu stron, obróć opaskę na tylną część. Na środku znajduje się logo Misfit, a poniżej w dolnej części znajduje się dioda, przyłóż dwa palce i  przekręć pasek w lewą stronę cały czas trzymając górną cześć stabilnie. Wyciągnij mechanizm, w którym znajdziesz 3 jednakowe baterie. Wyjmij baterie. Następnie włóż 3 nowe baterie,  wkładaj każdą pojedynczo (+) do dołu. Tak ułożone 3 baterie włóż z powrotem do Misfit Ray’a i przekręć pasek w prawo (trzymając górę stabilnie) i dociśnij.  Następnie obróć opaskę na przednią część, wówczas dioda alertu zacznie migać w różnych kolorach. 

 

3) Sprawdzanie postępu aktywności 

 

 

Gdy masz założoną opaskę na ręku - dotknij wyświetlacza, pierwsza dioda w wybranym kolorze pokaże pierwszy stopień postępów 0-24%, następny postęp pokaże się w innym kolorze diody oraz w procentach 25-49% , kolejny trzeci etap pokaże się żółta dioda, która oznacza postęp w 50-74 %, ostatni etap ukazuje biała dioda 75-99%. Gdy dioda zacznie migać w różnych kolorach to znaczy, że wynik doszedł do 100%.

Dzięki zielonej diodzie otrzymasz informację  o połączeniu z telefonu, niebieska dioda poinformuje Ciebie o wiadomości tekstowej. 

4) Misfit Ray synchronizacja. Pierwsze włączenie.

 

Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać, jest pobranie aplikacji Misfit, zaloguj się na konto, wpisz swoje dane (data urodzenia, waga, wzrost itp.), następnie ustaw swój codzienny cel, dopasuj w aplikacji swojego Misfit’a. Misfit będzie sygnalizował potrzebę aktualizacji wysyłając informację na Twój e-mail. Uaktualnienie wykonuje się samoczynnie na telefonie. 

5) Wymiana Paska

 

Trzymając Misfita Ray obróć go na drugą stronę (tylną), zagnij opaskę do tyłu żeby mieć większe dojście do otwarcia.  Za pomocą narzędzia, które jest w zestawie naciśnij grzbiet teleskopu, a pręt delikatnie wyskoczy sam.  Następnie trzymając pasek wciśnij  teleskop  z jednej strony, tak żeby wyszedł z drugiej strony  opaski. Następnie włóż ten sam teleskop do nowej opaski, umieść w osi otworu Misfit Ray. Włóż jeden koniec teleskopu do Misfita Ray’a, za pomocą narzędzia włóż drugi koniec teleskopu do otworu. Usłyszysz delikatne „kliknięcie”. Całą czynność powtórz zmieniając drugą część paska. Dostosuj rozmiar do swojego nadgarstka i zapnij klamrę.  

Komentarze do wpisu (3)

20 stycznia 2018

Witam, kupiłam ta opaskę używana i nie mogę połączyć jej z telefonem ponieważ jest napisane ze urządzenie jest już połączone z innym kontem, jak mogę ja zresetować aby sparować z moim kontem?? Bardzo proszę o odpowiedz

7 marca 2018

Mam ten sam problem. Jak zresetować opaskę by połączyła się z nowym kontem?

9 marca 2018

I jak udało sie wam? mam to samo

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl