Nowości
Najnowsza technologia dla zdrowia.
Bezdotykowy termometr Nokia Thermo - HotSpot Sensor
Bezdotykowy termometr Nokia Thermo - HotSpot Sensor
419,00 zł
Misfit Ray Premium Stainless Steel
Misfit Ray Premium Stainless Steel
429,00 zł
szt.
Jak się zrelaksować z Fitbit Charge 2 0

Jak się zrelaksować czyli Trening relaksacyjny z Fitbit.

Oddychanie - robisz to bez większego zastanowienia, jednak gdy usiądziesz i przez chwilę zastanowisz się, poczujesz niesamowity mechanizm który po prostu działa. Z każdym wdechem wnosisz świeży tlen, a z każdym wydechem uwalniasz swoje ciało od dwutlenku węgla, pozwalając każdej komórce w Twoim ciele prawidłowo funkcjonować oraz rozwijać się - uczy jak się zrelaksować ... Lecz pozytywne skutki oddychania wychodzą poza biologię.

Głęboki oddech obniża ciśnienie tętnicze, zmniejsza stres i niepokój. Stwierdzono, że krótki okres głębokiego oddychania może redukować ciśnienie tętnicze przez 3.4 do 3.9 mmHg w ciągu kilku minut. Oznacza to, że Twój oddech może być potężnym narzędziem dla Twojego organizmu oraz  spokoju. Wdech i wydech muszą być głębokie, powolne, spokojne i właściwe.

Żeby utrzymać oddech w odpowiednim tempie, Fitbit wprowadza nowe narzędzie, które będzie Twoim przewodnikiem oddychania. Dostępne wyłącznie na nowym Fitbit Charge 2. Funkcja Relax pomoże rozluźnić się oraz znaleźć chwilę spokoju dzięki sesji  oddechowej dopasowanej do Ciebie. Ćwiczenia oddechowe są korelowane z Twoim tętnem.

Każda sesja jest oparta na PurePulse i nadaje osobisty charakter poprzez używanie Twojego aktualnego  tętna w czasie rzeczywistym  do  pomiaru  zmienności rytmu serca, a także  do określenia zadowalającej częstości oddechu dla Ciebie.

Możesz wybrać program  z dwuminutową albo pięciominutową sesją, które wyświetlą informacje zwrotną. Dzięki ćwiczeniom wyrównasz swój  wdech i wydech, co spowoduje, że będziesz potrafił korzystać  z własnego narzędzia, jakim jest oddech.  Pod koniec każdej sesji dostaniesz informację, jak przebiegała Twoja praca z oddechem.

Regularne korzystanie z sesji oddechowych może wnieść mnóstwo korzyści do Twojego codziennego, zapracowanego życia. Dzięki poświęceniu kilku minut na  właściwym  wdechu i wydechu, poczujesz się spokojniej i zdrowiej.

Sesje oddechowe dostępne są wyłącznie w Fitbit Charge 2.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl